YÖNETİM YERİ ADRESİ

Power Tekno Yayıncılık LLC. 

Mail: info@powertekno.com

UYARI
powertekno.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Power Tekno LLC.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 Powertekno.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları powertekno.com’a aittir. powertekno.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar powertekno.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
powertekno.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. powertekno.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Ünvanı:

LLC

E-Posta Adresi:

info@powertekno.com

Proje Sorumlusu: 

Genel Yayın Yönetmeni:

Görsel Koordinatör:

(Akşam düzenlenecektir. İyi vakitler geçirmeniz dileğimle)

@powertekno.com