Leica M10-P “ASC 100 Edition” bugün benzersiz kullanıcılar ve son ürünler için gözle görüldü. Video olarak – Bu, daha önce kimsenin yapmadığı bir şey yapmayı hedefliyorsanız, elde edeceğiniz türden bir kameradır. Denklemin “ASC 100 Edition” kısmı, Amerikan Sinematograflar Cemiyeti’nin 100. yıldönümünü kutlayarak, hedef kitlelerini kapıdan çıkardıklarını açıkça ortaya koyuyor. Bu izleyici, çarpıcı biçimde altın mercekli siyah kameraları seven insanlardan oluşuyor.

Bu kamera bir Leica Summicron-M 35 f / 2 ASPH lens ve standart bir Leica M10-P kamera gövdesiyle gelir – üst plakada bir ASC logosu saklar. Vücudun içinde benzersiz olan bir yazılım yapısı var – başka hiçbir yerde sunulmayan iki “özel olarak uyarlanmış Cine Look modu” içeriyor. Öyleyse, tarih herhangi bir gösterge ise, bu modların 3. şahıslar tarafından kaldırılması ve gösterilmesi çok uzun sürmeyecektir – ama göreceğiz!

Bu kameranın çalışabileceği iki özel moddan biri “klasik, analog 35mm sinema filmi görünümünü simüle eden” ASC Cine Classic. ”Diğer benzersiz mod ise“ ASC Çağdaş ”mod. Bu, “çağdaş filmlerin güncel dijital tarzı” nı getirecektir.

Leica Summicron-M 35 f / 2 ASPH lensin altın renkli eloksal kaplaması, eski bir cihazı kullanıcıya hatırlatmak içindir. Şirketin “çağdaş bir yöntem” dediği “orijinal Ur-Leica” nın pirinç lensini “yeniden yorumluyor”. Son estetiğin kesinlikle yüksek olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu kamera bir Leica Visoflex elektronik vizör içeriyor, böylece tam olarak ne çekmek üzere olduğunuzu göreceksiniz. Bu fotoğraf makinesinde ayrıca bir Leica M-PL-Montaj Adaptörü var, bu nedenle bugün piyasada “neredeyse tamamı” PL montajlı sine lenslerini kullanabileceksiniz.

Bu eşsiz donanım için fiyatlandırma henüz paylaşılmamıştır. Kullanılabilirlik “Sonbahar 2019” olarak ayarlanmıştır ve büyük olasılıkla bu yılın 2019 Yazında bir süre açıklanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.