Apple’ın 30 Ekim’de New York, Brooklyn’deki Howard Gilman Opera Binası’nda yeni iPad’leri ve MacBook dizüstü bilgisayarlarını piyasaya sürmesi bekleniyor.

Apple, geçtiğimiz ay yeni iPhone’ları ve Apple Watch’ni duyurdu. Bu nedenle, analistler ve söylentiler yeni iPad Pro modellerine ve potansiyel olarak yeni Mac bilgisayarlarına odaklanan bir lansman etkinliğine işaret etti.

Bekliyorduk:

  • Apple’ın Face ID’si ve daha büyük ekranlar için ana ekran düğmesini bırakan iPad Pro’nun iki yeni sürümü. Şu anda, Apple’ın iPad Pro’nun iki boyutu var: 10.5 inç ve 12,9 inç.
  • Mevcut 1299$’lık modelden daha ekonomik olan yeni bir ince ve hafif MacBook. Bir söylenti, yeni modelin bir parmak izi sensörü olan Touch ID’ye sahip olacağını, ancak Macbook Pro modellerinde bulunan dokunmatik ekran Touch Bar’ından yoksun olacağını öne sürdü.
  • Potansiyel olarak, profesyonel kullanıma yönelik yeni bir Mac Mini masaüstü. Bu cihazın yeni bir yeniden tasarım mı yoksa basitçe güncellenen özelliklere mi sahip olacağı açık değil.
  • Apple’ın, Haziran 2017’de en son güncellenen iMac bilgisayarlarındaki özellikleri güncelleyebilmesi de mümkündür.
  • Apple, profesyonel kullanıcılara yeni bir Mac Pro sözü verdi, ancak 2019’a kadar lanse edilmemesi gerekiyor, bu yüzden bu ayın sonunda görmeyi beklemiyoruz.
  • Apple, AirPower’ın piyasaya sürülme ayrıntılarını, geçen yıl duyurulan iPhone’lar ve Apple Watch için kablosuz bir şarj cihazının yanı sıra, onunla çalışan ikinci nesil AirPod’lar için kulaklıklar verebilirdi.

Olağandışı bir şekilde, bu yıl, her davet, farklı bir stilize Apple logosu grafik ile geldi ve bu etkinliğin iPad Pro için yaratıcı çizim ve grafik kullanımlarına odaklanacağını öne sürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.